Mini Layouts (8.x-1.0-alpha3) - en to bo translation catalogue (14 entries)

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Type
bo: རིགས

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Required
bo: དགོས་ངེས་ཡིན་པ

en: Category
bo: ཁྱབ་ཁོངས

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Add
bo: ཁ་སྣོན

en: Layout
bo: བཀོད་པ།

en: Context
bo: ནང་དོན་གོང་འོག

en: Data
bo: གཞི་གྲངས

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Machine-readable name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱིས་ཀློག་ཐུབ་པའི་མིང

en: Machine Name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང
