Mini Layouts (8.x-1.0-alpha3) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Operations
bs: Operacije

en: Type
bs: Tip

en: Remove
bs: Ukloni

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Required
bs: Obavezno

en: Category
bs: Kategorija

en: Label
bs: Oznaka

en: Add
bs: Dodaj
