Mini Layouts (8.x-1.0-alpha3) - en to fi translation catalogue (14 entries)

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Type
fi: Tyyppi

en: Remove
fi: Poista

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Required
fi: Pakollinen

en: Category
fi: Kategoria

en: Label
fi: Tunnus

en: Add
fi: Lisää

en: Layout
fi: Ulkoasu

en: Context
fi: Konteksti

en: About
fi: Tietoja

en: Machine-readable name
fi: Koneellisesti luettava nimi

en: Discard changes
fi: Hylkää muutokset

en: Machine Name
fi: Koneluettava nimi
