Mini Layouts (8.x-1.0-alpha3) - en to jv translation catalogue (11 entries)

en: Operations
jv: Operasi

en: Type
jv: Tipe

en: Remove
jv: Buwang

en: Edit
jv: Sunting

en: Required
jv: Mbutuhaké

en: Category
jv: Kategori

en: Label
jv: Judul

en: Add
jv: Tambah

en: Context
jv: Konték

en: About
jv: Ngenani

en: Machine-readable name
jv: Jeneng gampangé-mesin
