Mini Layouts (8.x-1.0-alpha3) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Type
ka: ტიპი

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Required
ka: სავალდებულო

en: Category
ka: კატეგორია

en: Label
ka: სათაური

en: Add
ka: დამატება

en: Machine-readable name
ka: მანქანურად-კითხვადი სახელი
