Mini Layouts (8.x-1.0-alpha3) - en to kn translation catalogue (12 entries)

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Remove
kn: ತೆಗೆದುಹಾಕು

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Required
kn: ಕಡ್ಡಾಯ

en: Category
kn: ವರ್ಗ

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Add
kn: ಸೇರಿಸು

en: Layout
kn: ಹೊರವಿನ್ಯಾಸ

en: Context
kn: ಸಂದರ್ಭ

en: Data
kn: ದತ್ತಾಂಶ

en: About
kn: ಕುರಿತು
