Mini Layouts (8.x-1.0-alpha3) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Type
ne: प्रकार

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Required
ne: आवश्यक

en: Category
ne: वर्ग

en: Label
ne: लेबल

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: About
ne: बारेमा
