Mini Layouts (8.x-1.0-alpha3) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Type
ps: بڼه

en: Remove
ps: لركول

en: Edit
ps: سمون

en: Required
ps: غوښتى

en: Category
ps: ټولی

en: Add
ps: زیاتول

en: About
ps: په اړه
