Mini Layouts (8.x-1.0-alpha3) - en to ro translation catalogue (14 entries)

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Type
ro: Tip

en: Remove
ro: Elimină

en: Edit
ro: Editați

en: Required
ro: Necesar

en: Category
ro: Categorie

en: Label
ro: Etichetă

en: Add
ro: Adaugă

en: Layout
ro: Prezentare

en: Data
ro: Dată

en: About
ro: Despre

en: Machine-readable name
ro: Nume care poate fi citit de mașină

en: Discard changes
ro: Renunțare la modificări

en: Machine Name
ro: Nume mașină
