Mini Layouts (8.x-1.0-alpha4) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Required
dz: དགོས་མཁོ་ཡོདཔ།

en: Category
dz: དབྱེ་རིམ།
