Mini Layouts (8.x-1.0-alpha4) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: Operations
hr: Operacije

en: Type
hr: Vrsta

en: Remove
hr: Ukloni

en: Edit
hr: Uredi

en: Required
hr: Nužno

en: Category
hr: Kategorija

en: Label
hr: Oznaka

en: Add
hr: Dodaj

en: Context
hr: Kontekst

en: About
hr: Opis

en: Machine-readable name
hr: Stroju čitljiv naziv
