Mini Layouts (8.x-1.0-alpha4) - en to hu translation catalogue (19 entries)

en: Operations
hu: Műveletek

en: Type
hu: Típus

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Required
hu: Szükséges

en: Category
hu: Kategória

en: Label
hu: Címke

en: Add
hu: Hozzáadás

en: Layout
hu: Elrendezés

en: Context
hu: Szövegkörnyezet

en: Data
hu: Adat

en: About
hu: Leírás

en: Context type
hu: Környezet típusa

en: Machine-readable name
hu: Programok által használt név

en: Discard changes
hu: Változások elvetése

en: Machine Name
hu: Programok által olvasható név

en: Save layout
hu: Elrendezés mentése

en: The layout has been saved.
hu: Az elrendezés elmentve.

en: Layout Builder tools
hu: <em>Layout Builder</em> eszközök
