Mini Layouts (8.x-1.0-alpha4) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Operations
kk: Операциялар

en: Type
kk: Тип

en: Remove
kk: Өшіру

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Required
kk: Қажетті

en: Category
kk: Категория

en: Label
kk: Атауы
