Mini Layouts (8.x-1.0-alpha4) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: Operations
mr: कृती

en: Type
mr: प्रकार

en: Remove
mr: काढा

en: Edit
mr: संपादन

en: Required
mr: आवश्यक

en: Category
mr: वर्ग

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Add
mr: समाविष्ट करा

en: Layout
mr: मांडणी
