Mini Layouts (8.x-1.0-alpha4) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Type
si: වර්ගය

en: Remove
si: ඉවත් කරන්න

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Required
si: අත්‍යවශ්‍යයි

en: Label
si: ලේබලය
