Mini Layouts (8.x-1.0-alpha4) - en to sl translation catalogue (11 entries)

en: Operations
sl: Operacije

en: Type
sl: Tip

en: Remove
sl: Odstrani

en: Edit
sl: Uredi

en: Required
sl: Obvezno

en: Category
sl: Kategorija

en: Label
sl: Oznaka

en: Add
sl: Dodaj

en: Layout
sl: Postavitev

en: Context
sl: Kontekst

en: About
sl: O modulu
