Mini Layouts (8.x-1.0-alpha4) - en to ta translation catalogue (13 entries)

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Type
ta: வகை

en: Remove
ta: நீக்கு

en: Edit
ta: மாற்று

en: Required
ta: தேவை

en: Category
ta: பிரிவு

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Add
ta: சேர்

en: Context
ta: சூழல்

en: Data
ta: தரவு

en: About
ta: பற்றி

en: Machine-readable name
ta: இயந்திரக்குறியீட்டுப் பெயர்

en: Discard changes
ta: மாற்றங்களை கைவிடலாம்
