Mini Layouts (8.x-1.0-alpha5) - en to da translation catalogue (16 entries)

en: Operations
da: Handlinger

en: Remove
da: Fjern

en: Edit
da: Redigér

en: Required
da: Obligatorisk

en: Category
da: Kategori

en: Label
da: Etiket

en: Add
da: Tilføj

en: Context
da: Kontekst

en: About
da: Om

en: Context type
da: Kontekst type

en: Machine-readable name
da: Internt navn

en: Discard changes
da: Fortryd ændringer

en: Machine Name
da: Maskinnavn

en: Save layout
da: Gem layout

en: The layout has been saved.
da: Layoutet er blevet gemt.

en: Layout Builder tools
da: Værktøjer til Layout Builder
