Mini Layouts (8.x-1.0-alpha5) - en to lv translation catalogue (13 entries)

en: Operations
lv: Darbības

en: Type
lv: Veids

en: Remove
lv: Izņemt

en: Edit
lv: Labot

en: Required
lv: Obligāts

en: Category
lv: Kategorija

en: Label
lv: Etiķete

en: Add
lv: Pievienot

en: Layout
lv: Izkārtojums

en: Context
lv: Konteksts

en: Data
lv: Dati

en: About
lv: Par

en: Machine-readable name
lv: Mašīnlasāms nosaukums
