Mini Layouts (8.x-1.0-alpha5) - en to be translation catalogue (12 entries)

en: Operations
be: Аперацыі

en: Type
be: Тып

en: Remove
be: Выдаліць

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Required
be: Абавязкова

en: Category
be: Катэгорыя

en: Label
be: Подпіс

en: Add
be: Дадаць

en: Context
be: Кантэкст

en: Data
be: Дадзенныя

en: About
be: Аб

en: Machine-readable name
be: Машыначытаемае імя
