Mini Layouts (8.x-1.0-alpha5) - en to ca translation catalogue (17 entries)

en: Operations
ca: Operacions

en: Type
ca: Tipus

en: Remove
ca: Elimina

en: Edit
ca: Edita

en: Required
ca: Necessari

en: Category
ca: Categoria

en: Label
ca: Etiqueta

en: Add
ca: Afegeix

en: Layout
ca: Disposició

en: Data
ca: Dades

en: About
ca: Detalls

en: Machine-readable name
ca: Nom llegible per la màquina

en: Discard changes
ca: Descarta els canvis

en: Machine Name
ca: Nom màquina

en: Save layout
ca: Desa la disposició

en: The layout has been saved.
ca: S'ha desat la disposició.

en: Layout Builder tools
ca: Eines del Layout Builder
