Mini Layouts (8.x-1.0-alpha5) - en to et translation catalogue (15 entries)

en: Operations
et: Toimingud

en: Type
et: Liik

en: Remove
et: Eemalda

en: Edit
et: Muuda

en: Required
et: Kohustuslik

en: Category
et: Kategooria

en: Label
et: Nimetus

en: Add
et: Lisa

en: Layout
et: Paigutus

en: Context
et: Kontekst

en: Data
et: Andmed

en: About
et: Programmist

en: Machine-readable name
et: Masinloetav nimetus

en: Discard changes
et: Tühista muudatused

en: Machine Name
et: Masinnimi
