Mini Layouts (8.x-1.0-alpha5) - en to gu translation catalogue (10 entries)

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Remove
gu: લોપ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Required
gu: જરૂરી

en: Category
gu: શ્રેણી

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Add
gu: ઉમેરો

en: Data
gu: માહિતી

en: About
gu: વિશે
