Minify JS (3.0.1) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Search
fi: Etsi

en: Reset
fi: Palauta

en: Save settings
fi: Tallenna asetukset

en: Restore
fi: Palauta

en: Perform action
fi: Suorita toiminto

en: Selected files
fi: Valitut tiedostot

en: Performance and scalability
fi: Suorituskyky ja skaalautuvuus

en: Minify JS
fi: Pakkaa JS
