Minify JS (3.0.2) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Operations
pl: Operacje

en: Search
pl: Szukaj

en: Reset
pl: Resetuj

en: All files
pl: Wszystkie pliki

en: Save settings
pl: Zapisz ustawienia

en: Restore
pl: Przywróć

en: Selected files
pl: Wybrane pliki

en: Performance and scalability
pl: Wydajność i skalowalność
