Minify JS (8.x-1.2) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Operations
et: Toimingud

en: Performance
et: Jõudlus

en: All files
et: Kõik failid

en: Save settings
et: Salvesta sätted

en: Restore
et: Taastamine

en: Perform action
et: Soorita tegevus
