Minify JS (8.x-1.4) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Operations
cs: Operace

en: Performance
cs: Výkon

en: Save settings
cs: Uložit nastavení

en: Restore
cs: Obnova

en: Perform action
cs: Provést akci

en: Selected files
cs: Vybrané soubory
