Minify JS (8.x-1.4) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Performance
ug: تور بېكەت سۈرئىتى

en: Save settings
ug: ئۆزگەرتىشنى ساقلاش

en: Restore
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Original Size
ug: ئەسلى چوڭ- كىچىكلىكى
