Minify JS (8.x-1.9) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Search
ro: Căutare

en: Reset
ro: Resetează

en: All files
ro: Toate fişierele

en: Save settings
ro: Salvare opțiuni

en: Restore
ro: Restaurează
