Minify JS (8.x-2.0) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Operations
ar: عمليات

en: Search
ar: بحث

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Save settings
ar: حفظ الإعدادات

en: Restore
ar: استرجاع
