Minify JS (8.x-2.0) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Operations
sk: Operácie

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: All files
sk: Všetky súbory

en: Save settings
sk: Uložiť nastavenia

en: Restore
sk: Obnoviť

en: Selected files
sk: Označené súbory
