Minify JS (8.x-2.1) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Search
cy: Chwilio

en: Reset
cy: Ailosod

en: Performance
cy: Perfformiad

en: Save settings
cy: Cadw gosodiadau
