Minify JS (8.x-2.1) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Operations
eo: Operacioj

en: Search
eo: Serĉu

en: Reset
eo: Restarigu

en: Performance
eo: Rendimento

en: Save settings
eo: Konservu agordojn
