Minify JS (8.x-2.1) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Search
eu: Bilatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: Performance
eu: Errendimendua

en: Save settings
eu: Gorde ezarpenak

en: Restore
eu: Leheneratu
