Minify JS (8.x-2.1) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Operations
fa: عملیات

en: Search
fa: جستجو

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Performance
fa: کارایی

en: All files
fa: همه ی فایل ها

en: Save settings
fa: ذخیره تنظیمات

en: Selected files
fa: فایل‌های انتخاب شده

en: Performance and scalability
fa: عملکرد و مقیاس‌پذیری
