Minify JS (8.x-2.1) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Operations
hr: Operacije

en: Search
hr: Pretraga

en: Reset
hr: Poništi

en: Performance
hr: Učinkovitost

en: Save settings
hr: Spremi postavke
