Minify JS (8.x-2.1) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Performance
km: ដំណើរការ

en: Save settings
km: រក្សា​ទុក​ការ​កំណត់
