Minify JS (8.x-2.1) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Operations
oc: Accions

en: Search
oc: Recercar

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Performance
oc: Performància

en: Save settings
oc: Enregistrar los paramètres
