Minify JS (8.x-2.2) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Search
hi: खोज

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: Save settings
hi: सेटिंग सहेजें

en: Restore
hi: पुनर्स्थापित
