Mini Kanban (1.0.0-beta1) - en to am translation catalogue (31 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Author
am: ደራሲ

en: Actions
am: ድርጊቶች

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Comments
am: አስተያየቶች

en: Edit
am: አርትእ

en: Search
am: ፈልግ

en: Weight
am: ክብደት

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Default
am: ነባሪ

en: High
am: ከፍ ያለ

en: Low
am: ዝቅተኛ

en: View
am: ትይታ

en: ID
am: አይዲ

en: Mail
am: ደብዳቤ

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Page
am: ገጽ

en: PHP
am: ፒኤችፒ

en: Custom
am: ብጁ

en: Filter
am: ማጣሪያ

en: Sort by
am: ደርድር

en: Authored on
am: የተደረሰበት ግዜ

en: Blocked
am: የተጣመረ

en: comment
am: አስተያይት
