Mini Kanban (1.0.0-beta1) - en to az translation catalogue (45 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Author
az: Müəllif

en: Actions
az: Tədbirlər

en: Description
az: İzahat

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Comments
az: Şərhlər

en: Edit
az: Dəyiş

en: Search
az: Axtarış

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Weight
az: Çəki

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Save
az: Saxla

en: Default
az: Susmaya görə

en: High
az: Hündür

en: Low
az: Alçaq

en: View
az: Görünüş

en: Updated
az: Yeniləndi

en: ID
az: İD

en: User
az: İstifadəçi

en: Created
az: Yaradıldı

en: All
az: Hammısı

en: Page
az: Səhifə

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Comment
az: Şərh

en: Plain text
az: Adi mətn

en: Desc
az: azaldın

en: Sort by
az: Sırala

en: comments
az: şərhlər

en: Authored on
az: Müəllifi

en: Blocked
az: Blok edilib

en: Changed
az: Dəyişdi

en: comment
az: şərh

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Tasks
az: Tapşırıqlar

en: Offset
az: Ofset

en: - Any -
az: - Hər hansı -

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »

en: Critical
az: Kritik
