Mini Kanban (1.0.0-beta1) - en to bo translation catalogue (48 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Actions
bo: བྱ་འགུལ

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Comments
bo: དཔྱད་གཏམ

en: Priority
bo: གཙོ་གནད

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Search
bo: འཚོལ

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Updated
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་ཟིན་པ

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Mail
bo: འཕྲིན་ཡིག

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: All
bo: ཡོངས

en: Done
bo: བསྒྲུབ་ཚར

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Comment
bo: དཔྱད་གཏམ

en: Filter
bo: ཚགས་རྒྱག

en: Normal
bo: སྤྱིར་བཏང

en: Plain text
bo: ཡིག་རྐྱང

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: comments
bo: དཔྱད་གཏམ

en: Authored on
bo: རྩོམ་སྒྲིག་བྱས་པའི་དུས

en: Blocked
bo: བཀག་ཚར་པ

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར

en: Delete comments
bo: དཔྱད་གཏམ་སུབ་པ

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Tasks
bo: ལས་འགན

en: Add comment
bo: དཔྱད་གཏམ་ཁ་སྣོན

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: - Any -
bo: - གང་རུང-

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ
