Mini Kanban (1.0.0-beta1) - en to bs translation catalogue (37 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Delete
bs: Briši

en: Author
bs: Autor

en: Actions
bs: Akcije

en: Description
bs: Opis

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Comments
bs: Komentari

en: Priority
bs: Prioritet

en: Projects
bs: Projekti

en: Project
bs: Projekt

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Search
bs: Pretraga

en: Weight
bs: Težina

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: Label
bs: Oznaka

en: Save
bs: Sačuvaj

en: High
bs: Visoko

en: Low
bs: Nisko

en: View
bs: Pregled

en: Assigned to
bs: Dodjeljeno za:

en: User
bs: Korisnik

en: Created
bs: Kreiran

en: All
bs: Sve

en: Page
bs: Strana

en: Custom
bs: Prilagođen

en: Comment
bs: Komentar

en: Normal
bs: Normalno

en: Plain text
bs: Obični tekst

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Authored on
bs: Napisano

en: Blocked
bs: Blokiran

en: comment
bs: komentar

en: Delete comments
bs: Obriši komentare

en: Apply
bs: Primjeni

en: - Any -
bs: - Bilo koji -
