Mini Kanban (1.0.0-beta1) - en to ca translation catalogue (60 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Author
ca: Autor

en: Actions
ca: Accions

en: Description
ca: Descripció

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Comments
ca: Comentaris

en: Priority
ca: Prioritat

en: project
ca: projecte

en: Projects
ca: Projectes

en: Project
ca: Projecte

en: Edit
ca: Edita

en: Search
ca: Cerca

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Weight
ca: Pes

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Label
ca: Etiqueta

en: Save
ca: Desa

en: Default
ca: Per defecte

en: High
ca: Alta

en: Low
ca: Baixa

en: View
ca: Mostra

en: Updated
ca: Actualitzat

en: Assigned to
ca: Assignat a

en: Mail
ca: Correu

en: User
ca: Usuari

en: Created
ca: Creat

en: All
ca: Tot

en: Done
ca: Fet

en: Page
ca: Pàgina

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Comment
ca: Comentari

en: Filter
ca: Filtra

en: Plain text
ca: Text pla

en: Task
ca: Tasca

en: Sort by
ca: Ordena per

en: comments
ca: comentaris

en: Authored on
ca: Elaborat el

en: Blocked
ca: Bloquejat

en: Diff
ca: Diferència

en: Mail settings
ca: Configuració del correu

en: Changed
ca: Canviat

en: comment
ca: comentari

en: Delete comments
ca: Suprimeix els comentaris

en: Apply
ca: Aplica

en: Tasks
ca: Tasques

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Not assigned
ca: No assignat

en: Creator
ca: Creador

en: - Any -
ca: - Qualsevol -

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Due Date
ca: Data límit

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »

en: Critical
ca: Crític

en: The number of comments.
ca: El nombre de comentaris.
