Mini Kanban (1.0.0-beta1) - en to cs translation catalogue (60 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Author
cs: Autor

en: Actions
cs: Akce

en: Description
cs: Popis

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Comments
cs: Komentáře

en: Priority
cs: Priorita

en: Project
cs: Projekt

en: Edit
cs: Upravit

en: Search
cs: Hledat

en: Weight
cs: Váha

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: Label
cs: Popisek

en: Save
cs: Uložit

en: Default
cs: Výchozí

en: High
cs: Vysoká

en: Low
cs: Nízká

en: View
cs: Zobrazit

en: Updated
cs: Aktualizováno

en: Mail
cs: E-mail

en: User
cs: Uživatel

en: Created
cs: Vytvořeno

en: All
cs: Vše

en: Done
cs: Hotovo

en: Page
cs: Stránka

en: Custom
cs: Vlastní

en: Comment
cs: Komentář

en: Filter
cs: Filtr

en: Normal
cs: Normální

en: Plain text
cs: Prostý text

en: Desc
cs: Sestupně

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: comments
cs: komentáře

en: Authored on
cs: Vytvořeno dne

en: Blocked
cs: Zablokován

en: Changed
cs: Změněno

en: comment
cs: komentář

en: Delete comments
cs: Smazat komentáře

en: Review
cs: Revize

en: Apply
cs: Použít

en: Tasks
cs: Úkoly

en: Add comment
cs: Přidat komentář

en: Offset
cs: Posun

en: Created by
cs: Vytvořeno

en: Created on
cs: Vytvořeno v

en: In Progress
cs: Probíhá

en: - Any -
cs: - nezáleží -

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: « First
cs: « První

en: Last »
cs: Poslední »

en: Critical
cs: Kritický

en: Asc
cs: Vzestupně

en: The time that the comment was created.
cs: Čas vytvoření komentáře.

en: The time that the comment was last edited.
cs: Čas poslední úpravy komentáře.

en: The number of comments.
cs: Počet komentářů.
