Mini Kanban (1.0.0-beta1) - en to eo translation catalogue (41 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Actions
eo: Agoj

en: Description
eo: Priskribo

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Comments
eo: Komentoj

en: Edit
eo: Redaktu

en: Search
eo: Serĉu

en: Reset
eo: Restarigu

en: Weight
eo: Pezo

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: Label
eo: Etikedo.

en: Save
eo: Konservu

en: Default
eo: Defaŭlto

en: High
eo: Alta

en: Low
eo: Malalta

en: View
eo: Vidu

en: ID
eo: Identigilo

en: Mail
eo: Retpoŝto

en: User
eo: Uzanto

en: Created
eo: Kreita

en: All
eo: Ĉiuj

en: Page
eo: Paĝo

en: PHP
eo: PHA

en: Custom
eo: Propra

en: Comment
eo: Komento

en: Filter
eo: Filtrilo

en: Desc
eo: malkreske

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Authored on
eo: Verkita je

en: Blocked
eo: Blokita

en: comment
eo: komento

en: Delete comments
eo: Forigu komentojn

en: Apply
eo: Apliku

en: Tasks
eo: Taskoj

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Asc
eo: kreske
