Mini Kanban (1.0.0-beta1) - en to et translation catalogue (64 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Author
et: Autor

en: Actions
et: Toimingud

en: Description
et: Kirjeldus

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Comments
et: Kommentaarid

en: Priority
et: Tähtsus

en: project
et: projekt

en: Projects
et: Projektid

en: Project
et: Projekt

en: Edit
et: Muuda

en: Search
et: Otsing

en: Reset
et: Tühista

en: Weight
et: Kaal

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: Label
et: Nimetus

en: Save
et: Salvesta

en: Default
et: Vaikimisi

en: High
et: Tugev

en: Low
et: Nõrk

en: View
et: Kuva

en: Updated
et: Uuendatud

en: Assigned to
et: Määratud

en: Mail
et: E-post

en: User
et: Kasutaja

en: Created
et: Loodud

en: All
et: Kõik

en: Done
et: Valmis

en: Page
et: Lehekülg

en: Custom
et: Kohandatud

en: Comment
et: Kommentaar

en: Filter
et: Filtreeri

en: Normal
et: Tavaline

en: Plain text
et: Lihttekst

en: Desc
et: Kahanev

en: Task
et: Ülesanne

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: comments
et: kommentaarid

en: Authored on
et: Loomise kuupäev

en: Blocked
et: Blokeeritud

en: Add project
et: Lisa projekt

en: Changed
et: Muudetud

en: comment
et: kommentaar

en: Delete comments
et: Kustuta kommentaarid

en: Review
et: Kontroll

en: Apply
et: Rakenda

en: Tasks
et: Ülesanded

en: Add comment
et: Lisa kommentaar

en: Offset
et: Nihe

en: Creator
et: Looja

en: - Any -
et: - Kõik -

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Critical
et: Kriitiline

en: Asc
et: Kasvav

en: The time that the comment was created.
et: Kommentaari loomise aeg.

en: The time that the comment was last edited.
et: Kommentaari viimase muutmise aeg.

en: The number of comments.
et: Kommentaaride arv.
