Mini Kanban (1.0.0-beta1) - en to eu translation catalogue (57 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Author
eu: Egilea

en: Actions
eu: Ekintzak

en: Description
eu: Azalpena

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Comments
eu: Iruzkinak

en: Priority
eu: Lehentasuna

en: Project
eu: Proiektua

en: Edit
eu: Editatu

en: Search
eu: Bilatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: Weight
eu: Pisua

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: Label
eu: Etiketa

en: Save
eu: Gorde

en: Default
eu: Lehenetsia

en: High
eu: Altua

en: Low
eu: Baxua

en: View
eu: Bista

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: ID
eu: IDa

en: Mail
eu: Posta

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Created
eu: Sortua

en: All
eu: Guztiak

en: Done
eu: Eginda

en: Page
eu: Orria

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Comment
eu: Iruzkina

en: Filter
eu: Iragazkia

en: Normal
eu: Arrunta

en: Plain text
eu: Testu laua

en: Desc
eu: Beheraka

en: comments
eu: iruzkin

en: Authored on
eu: Noiz egina:

en: Blocked
eu: Blokeatuta

en: Changed
eu: Aldatuta

en: comment
eu: iruzkina

en: Delete comments
eu: Ezabatu iruzkinak

en: Add Comment
eu: Gehitu iruzkina

en: Apply
eu: Ezarri

en: Tasks
eu: Zereginak

en: Add comment
eu: Gehitu iruzkina

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Creator
eu: Sortzailea

en: Save comments
eu: Iruzkinak gorde

en: - Any -
eu: -Edozein-

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: « First
eu: « Lehenengoa

en: Last »
eu: Azkena »

en: Critical
eu: Larria

en: Asc
eu: Goraka
