Mini Kanban (1.0.0-beta1) - en to fi translation catalogue (64 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Author
fi: Tekijä

en: Actions
fi: Toimenpiteet

en: Description
fi: Kuvaus

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Comments
fi: Kommentit

en: Priority
fi: Tärkeys

en: project
fi: projekti

en: Projects
fi: Projektit

en: Project
fi: Projekti

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Search
fi: Etsi

en: Reset
fi: Palauta

en: Weight
fi: Paino

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: Label
fi: Tunnus

en: Save
fi: Tallenna

en: Default
fi: Oletus

en: High
fi: Korkein

en: Low
fi: Alin

en: View
fi: Näytä

en: Updated
fi: Päivitetty

en: Assigned to
fi: Vastuuhenkilö

en: Mail
fi: Sähköposti

en: User
fi: Käyttäjä

en: Created
fi: Luotu

en: All
fi: Kaikki

en: Done
fi: Tehty

en: Page
fi: Sivu

en: Custom
fi: Oma

en: Comment
fi: Kommentti

en: Filter
fi: Suodatus

en: Normal
fi: Normaali

en: Plain text
fi: Puhdas teksti

en: Task
fi: Tehtävä

en: Sort by
fi: Lajittele

en: comments
fi: kommentit

en: Authored on
fi: Luotu

en: Blocked
fi: Suljettu

en: Add project
fi: Lisää projekti

en: Changed
fi: Muuttunut

en: comment
fi: kommentti

en: Delete comments
fi: Poista kommentit

en: Review
fi: Tarkistus

en: Apply
fi: Käytä

en: Tasks
fi: Tehtävät

en: Add comment
fi: Lisää kommentti

en: Creator
fi: Luoja

en: Created by
fi: Luonut

en: Created on
fi: Luotu

en: - Any -
fi: - Kaikki -

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: « First
fi: « Ensimmäinen

en: Last »
fi: Viimeinen »

en: Critical
fi: Kriittinen

en: Delete tasks
fi: Poista toimintoja

en: The time that the comment was created.
fi: Kommentin luontiajankohta.

en: The time that the comment was last edited.
fi: Ajankohta jolloin kommenttia viimeksi muokattiin.

en: The number of comments.
fi: Kommenttien lukumäärä.
