Mini Kanban (1.0.0-beta1) - en to ga translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: Search
ga: Cuardaigh

en: View
ga: Féach ar

en: Created
ga: Cruthaithe

en: Review
ga: Athbhreithnigh

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm

en: - Any -
ga: - Iad uile -
